Apartament przy Marina Yacht Park w Gdyni

Apartament przy Marina Yacht Park w Gdyni

Yacht Park Gdynia to mieszkanie przy Marina Yacht Park w Gdyni. Oferuje noclegi w wygodnym i kompletnie wyposażonym obiekcie. Kiedy ktokolwiek w takim razie szuka nowoczesnego miejsca zakwaterowania, to powinien kontaktować się z: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ul. Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia i przedzwonić: 601 991 980, 601991980 albo +48601991980. Mieszkanie ma łączną powierzchnię osiemdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych. Składa się z: przestronnego salonu, z aneksu kuchennego, 2 samodzielnych sypialni, łazienki oraz garderoby.

Zaletą takiego apartamentu jest z pewnością balkon, jakiego powierzchnia to dziesięć metrów. Można na nim wypoczywać oraz podziwiać wieczorami centrum Gdyni. Nowocześnie wyposażone mieszkanie to miejsce, w jakim można zameldować się od razu. W pełni wyposażona jadalnia, zadbana łazienka, elegancka strefa odpoczynku sprawiają, że można poczuć się tam, jak we własnych czterech ścianach. To doskonałe wyjście na podróż w pojedynkę, w parze, na wyjazd rodzinny lub wypad ze znajomymi.

Każda z osób, która się tutaj znajdzie, poczuje się świetnie. Ceny w sezonie i poza sezonem opublikowane są na stronie www. Można też dowiedzieć się, czego oczekiwać, jeśli będzie się przebywało w mieszkaniu i jakie atrakcje Gdynia przygotowała. To idealne rozwiązanie dla osób, które przebywają tutaj na delegacji oraz w celach prywatnych. Bliskość morza pozwala się zrelaksować i korzystać z pozytywnego oddziaływania jodu. Strona przygotowana jest merytorycznie, dlatego można dowiedzieć się, czego się spodziewać tuż po zameldowaniu.

Na stronie znajduje się praktyczny system rezerwacji, za pomocą jakiego można sprawdzać, czy w konkretnym czasie apartament jest dostępny. Jeśli ktoś nie zamierza zamieszkać w obiekcie hotelowym albo pensjonacie, a docenia luksusowe warunki i intymną atmosferę, to gdyński apartament jest udostępniony dla niego. Nocleg nad Bałtykiem w korzystnej cenie pozwoli poczuć się na urlopie jak w domu, co ma znaczenie dla turystów. Yacht Park Gdynia Apartament znajduje się w sercu Gdyni, przy porcie rybackim.

Back to Top