Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu

Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu

Oprawa poligraficzna dla każdego ślubu dostępna jest w pracowni Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding cards zawiera: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glamour, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne eleganckie, zaproszenia ślubne rustykalne, niepowtarzalne zaproszenia ślubne, minimalistyczne zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne koronkowe, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne a także zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak dużym katalogu nie znajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego. Na życzenie klientów personalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce ślubu oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees od razu sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie zachowane wesele. Twórcy przy wykonywaniu zaproszeń wykorzystają swoje dotychczasowe doświadczenie a także zasugerują się aktualnymi trendami. Urozmaicona oferta pozwoli zrealizować zlecenia dla osób mających różny gust. Na dodatek, w pracowni tworzone są: przypominajki pod postacią magnesów o ślubie, przywieszki do prezentów dla gości a także księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu ślubu. Można także zamawiać winietki, zawieszki na alkohol oraz pudełka na koperty.

Zamawianie zaproszeń na stronie jest proste. Wystarczy przeglądać wszystkie propozycje i dobierać najciekawsze zaproszenia. Kolejno, instrukcja prowadzi klientów przez kolejne etapy. Przed finalizacją zakupów opłaca się sprawdzić, czy wszystko jest dobrze uzupełnione, a szczególnie liczba egzemplarzy oraz informacje na zaproszeniu. Można też omówić całość z pracownikami Margo & Bees.

Back to Top