Nowocześnie zarządzana placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom

Nowocześnie zarządzana placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom

Nowoczesna placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom oferuje dużo usług dentystycznych, z dowolnych dziedzin. W miejscu takim świadczony jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu NFZ. Kiedy kogoś zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć również na leczenie jakie ma na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest przykładową z technik uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to metoda droga, lecz daje doskonałe efekty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, prezentują się nad wyraz naturalnie oraz gwarantują klientom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb albo jedynie jego część. Przykładowo, kiedy ząb ma przebarwienia lub jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wówczas zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na podbudowie metalowej oraz mocowane na pełnoceramiczne. Barwę korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W efekcie wyglądają one potem jak naturalne uzębienie klienta. W gabinecie doświadczeni dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Eksperci mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a dostępne świadczenia są bezbolesne. Pacjenci mają świadomość, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W trakcie pierwszej konsultacji dentysta ustali spersonalizowany harmonogram leczenia. Jedynie po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że powzięło się dobrą decyzję. Dentyści mają dużą wiedzę i stale się dokształcają. To oznacza, że pacjenci mogą poczuć się pewnie, ponieważ wdrożone są procedury jakie mają za zadanie zachować pełną sterylizację i wpływać na komfort pacjenta.

Back to Top