Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Bezpieczeństwo NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego realizowanego w Blumedica jest nie do zakwestionowania. Zastosowanie innowacyjnych technologii powoduje, że badanie jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu. Nie ma ryzyka poronienia oraz powstania infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do przeprowadzenia testu motywują: wysoka wykrywalność i nad wyraz niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Detale na temat badania wskazane są na witrynie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i warto się z nimi zapoznać.

Szczególnie chętnie pacjentki centrum medycznego kierują się na to badanie, zachęcone przez lekarzy. Jeśli test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą zachować spokój. Jeżeli natomiast wynik wskazuje na podwyższone ryzyko pojawienia się choroby genetycznej, jest bazą do rozszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nie jest zaskakujące, że test NIFTY jest coraz chętniej wykonywany przez przyszłe matki. NIFTY to doskonały dowód na to, że rozwój badań prenatalnych jest dynamiczny. Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej Blumedica to testy wiarygodne, dedykowane dla kobiet oczekujących dziecka.

Decydować się na nie muszą szczególnie te kobiety, które są w grupie ryzyka wystąpienia wad płodu. Próbki testu są sprawdzane w nowoczesnym laboratorium, co daje gwarancję efektywnie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie większym niż dziewięćdziesiąt dziewięć procent brzmi przekonywująco. Badanie rekomendowane jest dla kobiet: mających 35 lat lub więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, a także u takich, u których inne badania przesiewowe były już wykonane w pierwszym trymestrze i wykazały wysokie ryzyko mutacji genetycznej. Test NIFTY może wykrywać zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem albo brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

Back to Top